Yatta mezuniyet kutlaması yaparak bu mutlu gününüzü İstanbul boğazında kutlayabilirsiniz. İstediğiniz taktirde yatımızda Profesyonel Fotoğrafçı ve Kameraman bulunmaktadır. Bu mutlu anlarınızı ekonomik fiyatlar ile size sunabiliyoruz.

Fiyatlarımız ve Rezervasyon İçin

Sıkça Sorulan Sorular

Yat kiralama hangi illeri kapsıyor?

Keyfim Yat kiralama ve organizasyon şirketi olarak şuan için sadece İstanbul’da ve çoğunlukla Boğazda yat kiralama hizmet veriyoruz.

Yat kiralama ile neler yapılabilir?

Doğum günü kutlaması, bekarlığa veda partisi, sürpriz evlilik teklifi, romantik yıldönümü yemeği, mezuniyet balosu, fasıl gecesi, yüzme turu, nişan merasimi, düğün eğlencesi, iftar programı, iş yemeği ve toplantı organizasyonları ile buraya yazmadığımız ancak ihtiyacınız olan tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar için şirketimizden saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Organizasyonlara kahvaltı, yemek ve kokteyl menüleri de dahil edebileceğiniz gibi menüsüz kuru kiralama yaparak kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilirsiniz.

Yat kiralama süresi en az kaç saattir?

Keyfim Yat için en az yat kiralama süresi 2 saattir, daha kısa sürecek kiralamalarda da yine 2 saatlik yat kiralama ücretinin şirketimize ödenmesi gerekir.

Yat kiralama hangi saatlerde yapılır?

Önceden rezervasyon yaptırıp kaparo ödemesi göndermek koşuluyla şirketimizden 7 gün 24 saat boyunca ne zaman isterseniz yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Anlık olarak gelen müşterilerin gece geç saatlerde yatta personel bulamama ihtimali olduğundan önceden rezervasyon yaptırılması önemlidir.

Yat kiralama kış aylarında da var mı?

Elbette, sıcak havalarda açık halde bulunan arka havuz soğuk ve yağışlı havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılıp ortamın sıcaklığına göre ısıtma sistemleri de devreye sokulduğunda aynı yaz aylarındaki kalitede yat kiralama imkanı sunulmaktadır. Şirketimizden 12 ay süresince yaz ve kış ayları ayrımı olmaksızın kesintisiz olarak saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Yat kiralama en çok kaç kişiyle olur?

Keyfim Yat; kahvaltı, yemek ve kokteyl düzende en fazla 15-20 kişilik misafir grubunu sorunsuz şekilde ağırlayabilir. Sevdiklerinizle 2 kişilik baş başa romantik organizasyonlar planlayabileceğiniz gibi en fazla 15-20 kişilik katılımın olduğu arkadaş grubunuzla da özel gün organizasyonu yapabilirsiniz.

Yat kiralama süreci nasıl ilerler?

Sitemizden fiyat teklifi aldıktan sonra rezervasyon sayfasındaki iletişim bilgilerini kullanarak şirketimizle temas kurmalısınız. İstediğiniz gün ve saatler arasında müsaitlik varsa yat organizasyonu için şirketimize ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndererek rezervasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Kaparo ödemesi gelene kadar geçici opsiyonlar alırız ve mümkün olan en kısa süre içinde ödeme gelmezse Keyfim Yat üzerindeki opsiyon kaldırılarak diğer müşteri adaylarından gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Bu nedenle ne kadar erken davranırsanız sizin için o kadar iyidir!

Yat ile Tekne Arasında Ne Fark Var?

Yat, tekne kelimesinin ingilizcesidir.

Yat Organizasyonları için Alınan Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

İstanbul Boğazı’nın yapısı nedeni ile boğaz içerisinde tehlike yaratabilecek sert hava koşulları oluşmadığından risk yok denecek kadar azdır. Fakat yatlarımız ile uzun yolculuğa çıkmak isteyen misafirlerimiz aşağıda bulunan bilgileri inceleyebilirler.

– Yatlarımızın tamamının geçerli denize elverişlilik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman Başkanlığı tarafından sörvey işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.

– Yatlarda yolcu sayısından daha fazla sayıda can yeleği bulunmaktadır.

– Yatlar sigortalı olduğu gibi ayrıca yolcu sigortaları da bulunmaktadır.

– Yatlarda Ais cihazı bulunmaktadır.

– Yatlarımızda GPS, Chartplotter, VHF, Radar, Sonar gibi seyir ekipmanları bulunmaktadır.

– Seferde bulunan tüm yatlarımız anlık olarak konum bilgisini şirket merkezimize iletmektedir.

– Makine dairelerinde otomatik söndürme sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kabin içerisinde bir çok noktada portatif yangın söndürme tüpleri bulunmaktadır.

– Yatlarda tahliye botu ve/veya otomatik şişen can salı bulunmaktadır.

Yemekli Yat Turu Yapabilir Miyiz?

Yatta ekstra ücret karşılığında alınabilecek zengin kahvaltı, yemek ve kokteyl alternatifleri bulunmaktadır. Şık bir ortamda elit bir servis ile yapılan yemekli turlarda, yemek tercihinizi rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektedir.

Yat Turumuz Sırasında Süre Uzatmaya Karar Verebilir Miyiz?

İstediğiniz saatte yatın başka rezervasyonu yoksa gezinizi uzatmanız mümkün olabilir. Fakat yoğun sezonda turlar çok kısa hazırlık süreleri ile arka arkaya alındığı için son dakika turu uzatmaya karar verdiğinizde bu mümkün olmayacaktır. Yat turu süresini uzatma gibi bir düşünceniz var ise buna baştan karar vermenizde fayda var.

Keyfim Yatçılık Yat İşletmecisi mi Acente Şirket mi?

Keyfim Yatçılık, İstanbul Boğaz’ında bulunan yat işletmecisi şirketler arasında yat filosu ve sermaye bakımından en büyüklerdendir. Acente veya aracı şirket değil, kendi filo ve personeli ile operasyonlarını yürütmekte olan işletmeci şirkettir.

Rezervasyon İptal Şartları Nelerdir?

Rezervasyonunuzu 15 gün öncesine kadar herhangi bir sebep belirtmeksizin iptal edebilir ve yatırdığınız ön ödeme tutarının tamamını geri alabilirsiniz.

Eğer rezervasyonunuza 15 günden daha az bir süre var ise, rezervasyon iptali durumunda ön ödeme olarak yatırılan tutar iade edilmeyecektir.

Mücbir sebeplerden dolayı Keyfim Yatçılık tarafından iptal gerçekleşmesi durumunda, yapılan tüm ödemelerin iadesi eksiksiz olarak yapılacaktır.

Hava şartları nedeniyle ve denizde seyri olumsuz kılan koşullarda Keyfim Yatçılık mücbir sebep göstererek turu iptal eder ve ücret iadesi yapar.

Yatlarımız yaz kış her türlü hava koşulunda konforlu bir organizasyon sağlayacak şekilde dizeyn edilmiştir, bu nedenle misafir tarafından havanın kapalı, yağmurlu veya soğuk olması gibi nedenler ile yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Belirtilen Fiyatlar Dışında Ek Bir Ödeme Yapmam Gerekir Mi?

Yakıt ve personel gibi tüm giderler fiyata dahildir. Aldığınız pakete dahil olmayan bir hizmeti yatta sonradan almaya karar vermediğiniz sürece ek bir ücret oluşmayacaktır. (Örneğin yemek dahil olmayarak aldığınız bir tur sırasında yemek almaya karar vermeniz gibi.) Bunun dışında kesinlikle ek bir ücret ödemezsiniz. Fiyatlarımız açık ve nettir.

Ön Ödemesiz Rezervasyon İmkanı Sunuyor Musunuz?

Rezervasyon aşamasında mutlaka ön ödeme alınmakta, ön ödemesiz olarak rezervasyon alınmamaktadır.

Yatı kiralamak istediğiniz tarih, gün ve saat tam olarak belli olduktan sonra rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon yapıldıktan sonra en geç 24 saat içerisinde ön ödemesi yapılmayan rezervasyonlar iptal edilmektedir.

Organizasyon Günü Yağmur Yağar veya Hava Çok Soğuk Olursa Ne Olur?

Tüm yatlarımızda 12 ay boyunca keyifle tur yapabileceğiniz şekilde açık ve kapalı alanlar bulunmaktadır. Yağış durumunda açık alanların bir kısmı kış bahçesi şeklinde kapatılır ve ısıtılır. Kışın bile evinizin konforunu İstanbul Boğaz’ında yaşamaya devam edebilirsiniz. Hatta özellikle yağışlı havaları tercih eden misafirlerimiz bile bulunmaktadır. İstanbul’da kar manzaralarında yat turu oldukça keyifli olduğunu belirtmekte fayda var.

Sizin için hava koşulları önemli ise, rezervasyon yaptırmadan önce hava durumunu kontrol etmeniz faydalı olabilir. Hava durumuna göre rezervasyon tarihlerinin değişimi veya rezervasyon iptali mümkün olmamaktadır.

Yatlar Nereden Kalkıyor?

Yatlarımız  Bebek / Arnavutköy’dedir. Aşağıda belirtilen lokasyonlar ve bu lokasyonların yakın çevresinde bulunan, uygun iskeleye sahip eğlence kulüpleri, oteller ve restoranlardan sizi ücretisiz olarak alabiliriz. Daha uzak mesafelerde ise ekstra geliş ücreti uygulanmaktadır.

Ücretsiz Yat Alış ve Bırakış Noktaları:

Avrupa yakasında: Arnavutköy, Bebek

Anadolu yakasında: Beylerbeyi, Kuleli