Yat Kiralama


sample

Tekne Kiralama

Tekne Kiralama olarak saatlik,günlük kiralama çeşitlerimiz bulunmaktadır. İsteğinize güne kahvaltı,yemekli ve kokteyl seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Doğum Günü İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Değer verdiklerinizin özel doğum günlerinde (arkadaş,aile,akraba,sevgili) yatta doğum günü yaparak ona ne kadar çok değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Doğum günü için tekne kiralama fiyatları geleceğiniz kişi sayısı ve isteklerinize göre değişmektedir. Fiyat bilgisi almak için  0535 202 10 50 arayabilirsiniz.

Teknede Mezuniyet Organizasyonu

Lise, yüksekokul ve üniversite mezuniyetinizden sonra İstanbul’u doyasıya gezip bu güzel gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Yatımızda çay servisimiz ücretsizdir. Ekstra istekleriniz ücrete bağlıdır. İstemeniz halinde dışarıdan Profesyonel Fotoğrafçı ve Profesyonel Kameraman çağırıyoruz. Hep beraber boğaz turu yaparak bu güzel anınızın keyfini çıkartın.

 

Teknede Mezuniyet Fiyatları

Yatımız mezuniyet organizasyonları için 18 kişi almaktadır. Yatımızda istediğiniz taktirde Profesyonel Fotoğrafçı çağırılmaktadır.  Profesyonel olarak kamera çekimi de yapabilmekteyiz. Mezuniyet organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçin.